Алгоритм підключення закладів освіти, які не працюють з будь-якими системами ведення електронних журналів, до E-Journal

1. Заклад освіти надсилає на електронну адресу ДНУ "Інститут освітньої аналітики" ([email protected]) запит щодо підключення до E-Journal з обов’язковим вказанням наступної інформації:

  • - Регіону (області)
  • - Міста/ОТГ
  • - Назви закладу освіти із вказанням його ID в системі ДІСО
  • - ЕДРПОУ закладу освіти
  • - ПІБ відповідальної особи (адміністратора)
  • - Електронної адреси відповідальної особи (адміністратора)
  • - Телефону відповідальної особи (адміністратора)

2. ДНУ "Інститут освітньої аналітики" розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для даного ЗЗСО з відповідними правами доступу.

3. Система E-Journal автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.

4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі і розпочинає роботу згідно інструкцій, розміщених на порталі (посилання).

 

Програмний модуль електронних щоденників та журналів закладів загальної середньої освіти ПАК "АІКОМ" введено в дослідну експлуатацію
наказом МОН №1545 від 22.12.2020

 

     Увага!!! У зв’язку із надходження численних звернень від управлінь освітою та закладів освіти повідомляємо в порядку уточнення наступне. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України (далі – МОН) №1545 від 22.12.2020 «Про введення в дослідну експлуатацію програмного модуля електронних щоденників та журналів» державне безкоштовне програмне рішення, представлене на порталі https://e-journal.iea.gov.ua, не є загальнообовязковим для використання. Підключення є добровільним рішенням закладу освіти. Звертаємо увагу, що першочергова цільова група державних електронних щоденників та журналів – це ті заклади освіти, які на сьогодні не мають і не можуть собі дозволити комерційні рішення, але готові і бажають використовувати електронні щоденники та журнали. Використовувати альтернативні рішення, представлені на вітчизняному ринку програмних продуктів освітнього спрямування, не заборонено.
         У найближчій перспективі буде представлено спеціальний протокол автоматизованої взаємодії (АРІ) із центральною базою даних для сторонніх сервісів (альтернативних комерційних програмних продуктів, що пройдуть авторизацію та перевірку на можливість роботи з персональними даними учасників освітнього процесу – наявності побудованої комплексної системи захисту інформації).